فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402 :

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402 و همچنین تامین عمده کتیرا جهت صادرات به کشور های مختلف در بازرگانی سان رایز پیشنهاد میشود در این مطلب همراه ما باشید .

از آنجا که کشور ما منبع بزرگی از گیاهان دارویی می باشد یکی از ارزشمندترین آن گیاهان دارویی ارگانیک کتیرا می باشد که نوع خرمنی و مفتولی آن نیز وجود دارد مصرف کتیرا در بهبود و پیشگیری از بسیاری بیماریها مفید می باشد که از آن جمله مصرف کتیرا می تواند به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک کند و همچنین در کارخانجات داروسازی ، مواد غذایی و آرایشی بهداشتی برای تولید محصولات خود از نوع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی استفاده می کنند .

معمولاً اغلب مواد گیاهی را در صنعت دارویی و آرایشی به کار می برند برای تولید برخی از خمیر دندانها نیز به سبب خواص ارزشمند کتیرا از آن استفاده می کنیم جالب است چسبی که در دندان مصنوعی نیز به کار برده می شود را هم از کتیرا تولید می کنند و به سبب غلظتی که در بافت آن وجود دارد. در بسیاری از مواد غذایی مانند بعضی از نوشیدنیها کاربرد دارد.

فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402

کارخانه های تولید لوازم آریش از انواع کتیرا در محصولات زیر استفاده می کنند که باعث شادابی و سلامت پوست می گردد .

  • لوسیون
  • کرم های بدون چربی
  • کرم های دست و صورت
  • ساخت لوازم آرایش برای پوست های حساس

از کتیرا حتی در صنایع نفت و گاز نیز استفاده میشود.

قیمت فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402  :

قیمت فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402 در شرکت سان رایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش انواع کتیرا سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد .

فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402

مجموعه شرکت سان رایز سعی دارد با معرفی و کمک به ایجاد بازار و تعیین عادلانه قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 سهم کوچکی در رونق و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .

جهت اطلاع از آخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 و همچنین آخرین قیمت کتیرا مفتولی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل نمائید .