بازرگانی سان رایز با هدف بر صادرات کتیرا به کشورهای دیگر بصورت عمده در سال 1402 یکی از بزرگترین تامین کنندگان این محصول در ایران و صادرات آن به خارج از کشور می باشد . شما میتوانید برای صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی و خرمنی با فروشندگان ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید .

درباره کتیرا و گیاه کتیرا :

صمغ گیاه گون کتیرا نام دارد و به سبب اینکه کتیرا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، نام دیگر گیاه گون، کتیرا است. گون، یک گیاه دارای قد کوتاه می باشد و به حالت بوته ای شکل است. کتیرا، خاصیت چسبندگی بسیار بالایی دارد و بدون بو و مزه نیز هست.

شما نیز می توانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر با مشاورین ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید و از قیمت کتیرا در سال 1402 مطلع شوید.

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر در بازرگانی سان رایز :

 

یکی از گیاهان دارویی صادراتی صمغ کتیرا می باشد که به دلیل خواص زیادی که دارد در بین تولیدکنندگان داروهای گیاهی یا شرکت های داروسازی و همچنین تولیدکنندگان حوزه صنایع غذایی از شهرت بالایی برخوردار می باشد و همانگونه که می دانید در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانان ، تجار و خریداران عمده این محصول در تلاشند تا کتیرا ی مورد نظر خود را از بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین تامین کننده کتیرا صادراتی در انواع مختلف در کشور بنا به نوع نیاز خود و جهت واردات به کشورشان تهیه می کنند.برای صادرات کتیرا به کشورهای دیگر با ما در ارتباط باشید.

وضعیت صادرات کتیرا به کشورهای دیگر از ایران چگونه می باشد؟

ایران یکی از مناطق مشهور برای تولید و صادرات صمغ کتیرا است و در واقع به عنوان بزرگ‌ ترین تولید کننده آن شناخته می‌شود و صادرات کتیرا به کشور های دیگر رونق خوبی در ایران داشته است.

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و انواع دسته بندی کتیرا:

دسته بندی کتیرا شامل انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی  26 و 27 و 28 و حتی پائین تر می باشد که در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت کتیرا در سال 1402 با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود و کاربرد کتیرا نسبت به نوع آن متفاوت می باشد. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 به خرید و به فروش می رسد .

شما نیز می توانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر با ما در تماس باشید و از قیمت کتیرا در سال 1402 مطلع شوید.

بهترین نوع کتیرا در دسته بندی کتیرا :

در میان انواع کتیرا های موجود و برداشت شده در بازار نوع کتیرا پنبه ای که روش بهره برداری آن در میان انواع کتیرا چندان ساده نیست و نیز با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا نسبت به دیگر انواع کتیرا محدود می باشد قیمت خرید این نوع کتیرا ( کتیرا پنبه ای) بالاتر از گونه های دیگر انواع آن تعیین می گردد و در بسته بندی کتیرا بهترین نوع کتیرا نیز می باشد.

 

درباره کتیرا و کاربرد کتیرا:

کتیرا باعث شده است که تحول بزرگی در دنیا و گیاهان دارویی به وجود بیاید. این صمغ با خواص داروئی بی نظیری که بعنوان یک امولیسیون کننده دارد تاثیرات فراوانی بر اندام های مختلف بدن دارد و همه می توانند از آن بهره مند شوند.

از کاربرد کتیرا در نسخه‌های طب سنتی برای درمان لاغری و کمک به افزایش وزن است. چاق شدن سریع در طب سنتی راه‌های فراوانی دارد؛ یکی از بهترین این راه‌ها که عوارض جانبی ندارد و تاثیر بد بر بدن نمی‎گذارد، استفاده از گیاه کتیرا می باشد.

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و قیمت کتیرا در سال 1402 :

شما میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره ی  صادرات کتیرا به کشورهای دیگر بصورت عمده و قیمت کتیرا در سال 1402 با تاجران و عرضه کنندگان کتیرا و گیاهان دارویی در بازرگانی سان رایز در ارتباط باشید.

ما در بازرگانی سان رایز، با تجربه طولانی سالهاست که درزمینه خرید و فروش انواع کتیرا پنبه و خرمنی  و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر به صورت آنلاین و اینترنتی فعال می باشیم ، با نمره بندی ، سورت و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور با آخرین قیمت کتیرا در سال 1402 بویژه آخرین قیمت کتیرا پنبه ای در بازار به شکل  مطلوب آن و کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران کتیرا و مشتریان قرار می دهیم . برای خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر با ما در تماس باشید.