دسته بندی کتیرا

مجموعه سان رایز که یکی از بزرگترین شرکت های معرفی انواع دسته بندی کتیرا است و در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر فروش گیاهان داروئی را برای کشاورزان و زحمت کشان فراهم سازد. در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار قیمت فروش انواع کتیرا در تهران تاثیر بگذارد . برای اشنایی با دسته بندی کتیرا و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402 در این مطلب همراه ما باشید.

کتیرا چیست؟

کتیرا، یک محصول گیاهی می باشد که کاربرد های گوناگونی دارد و می تواند به شکل های مختلف مصرف شود و همین در دسته بندی کتیرا موثر می باشد. کتیرا، از گیاهی به نام گون به دست می آید. گیاه گون، یک گیاه کوتاه قد می باشد و مانند بوته نیز می باشد. کتیرا، یک صمغ محلول در آب می باشد. یعنی اگر کتیرا را در آب بریزیم، در آن حل خواهد شد. حل شدن کتیرا در آب، باعث ایجاد یک محلول کلوئید می شود.

جهت اطلاع از قیمت خرید فروش انواع کتیرا در تهران و سایر بازارهای خریدار کتیرا می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .همچنین می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره کتیرا و دسته بندی کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 سایر متن های سایت های بازرگانی سان رایز را مطالعه فرمایید.

اطلاعات فیزیکی درباره کتیرا :

برگ های ساده و گل هایی به رنگ قرمز و بنفش دارد. این گیاه دوست دار نور شدید است و از آن نوع گیاهان مقاوم دربرابر شرایط محیطی می باشد. ایران بزرگترین صادر کننده کتیرا است و یکی از مکان های مناسب برای رویش گون است که حدود 900 گونه گون در آن رشد می کند.

دسته بندی کتیرا

دسته بندی کتیرا :

دسته بندی کتیرا شامل انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی  26 و 27 و 28 و حتی پائین تر می باشد که در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت مناسب با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود و کاربرد کتیرا نسبت به نوع آن متفاوت می باشد. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 به خرید و به فروش می رسد و با توجه به دسته بندی کتیرا قیمت خرید و فروس انواع کتیرا متغیر می باشد.

در میان انواع کتیرا های موجود و برداشت شده در بازار گونه کتیرا پنبه ای که روش بهره برداری آن در میان انواع کتیرا چندان ساده نمی باشد و نیز با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا نسبت به دیگر انواع کتیرا محدود است قیمت خرید این نوع کتیرا ( کتیرا پنبه ای) بالاتر از گونه های دیگر انواع آن تعیین می گردد و در دسته بندی کتیرا بهترین نوع کتیرا نیز می باشد.

از طریق ارتباط با فروشندگان بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین شرکت های فروشنده عمده کتیرا در تهران، خریداران عزیز می توانند انواع دسته بندی کتیرا را در وزن پایین خریداری کنند . قیمت خرید فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز نسبت به عطاری مناسبتر بوده اما با توجه به میزان سفارش و دسته بندی کتیرا متفاوت می باشد.شما میتوانید از طریق تماس با ما از قیمت کتیرا در سال 1402 و وضعیت صادرات کتیرا به کشور های دیگر با خبر شوید.

ما در بازرگانی سان رایز، با تجربه طولانی سالهاست که درزمینه خرید و فروش انواع کتیرا پنبه و خرمنی بصورت آنلاین . اینترنتی فعال می باشیم ، با نمره بندی ، دسته بندی کتیرا، سورت و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور با آخرین قیمت انواع کتیرا بویژه آخرین قیمت کتیرا در سال 1402 در بازار به شکل  مطلوب آن و کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران کتیرا و مشتریان قرار می دهیم .

خواص کتیرا :

درباره کتیراو خواص آن میتوان گفت:کتیرا، علاوه بر اینکه در صنایع مختلف کاربرد دارد، می تواند برای بدن نیز بسیار مفید باشد.دسته بندی کتیرا نیز در کاربرد و فواید آن هم تاثیر گذار است و از بهترین نوع کتیرا تا ضعیف ترین آن متفاوت می باشد.

همچنین کتیرا را می‌توانید به بسیاری از مواد خوراکی مصرفی خود در طول روز اضافه کنید. در بشقاب سبزیجات، انواع سس‌ها، مایونز و همچنین دیگر چاشنی‌ها کتیرا قابل استفاده می باشد.

درباره کتیرا و دسته بندی کتیرا در صنعت و مواد غذایی :

این ماده همچنین در تهیه پودینگ، بستنی و دیگر غذاهایی که نیاز به غلظت دارند، به عنوان غلیظ کننده به کار می رود.

کتیرا در داروهایی مثل ژل، شربت، پماد و کرم به عنوان روان کننده و غلیظ کننده استفاده می شود

یکی از مهمترین مشکلات ودغدغه های خریداران کتیرا در داخل و در خارج از کشور ایران، مراجعه حضوری برای خرید این محصول است. خرید از طریق اینترنت  و آنلاین محصولات گیاهی از جمله کتیرا عمده تا سال ها قبل دشوار بنظر می رسید . ولی خوشبختانه در سال‌های اخیر به کمک شرکت های فروشنده عمده کتیرا امکان خرید عمده محصولات از جمله خرید از طریق اینترنت  کتیرا گل ( گون ) نیز امکان پذیر شده است.

شما میتوانید در سال 1402 نیز همچون سالیان گذشته برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی، خرمنی وگل زرد با مشاورین ما به عنوان تامین کننده کتیرا خوارکی و داروئی بصورت عمده در تماس باشید .

برای اطلاع از انواع دسته بندی کتیرا و خرید و فروش انواع کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 با مشاورین بازرگانی سان رایز در تماس باشید.