اخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 :

بازرگانی سان رایز تامین کننده عمده انواع صمغ گیاهی کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی در ایران . جهت دریافت اخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 و نحوه خرید و فروش عمده کتیرا خرمنی می توانید با در این مطلب اطلاعات مورد نیازخود را دریافت نموده و پس از تماس با شماره های درج شده با مدیریت بازرگانی سان رایز در تماس باشید .

انواع مختلف کتیرا کدام است :

انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی  26 و 27 و 28 و حتی پائین تر در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت مناسب با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز خرید و به فروش می رسد .

صمغ گیاه گون بنام کتیرا مشهور است و دارای مواد اولیه تراگاکانتین و باسورین می باشد و به لحاظ نوع و کیفی به سه دسته کلی نمره بندی و در بازارهای مختلف عرضه می شود . یکی از انواع کتیرا، کتیرای زرد است که مانند تارها و یا نوارهای پیچیده و دودی‌ شکل است و دیگری کتیرای سفید است که به شکل پارچه عریضی می‌باشد و اطراف یا وسط آنها برآمده است .

اخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402

صمغ کتیرا خرمنی :

کتیرا خرمنی یکی از انواع معمولی کتیرا میباشد که در ایران نیز در مناطق گوناگون کشت می شود. خاصیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل در بازارهای جهانی فروش آن صورت می‌گیرد. صمغ کتیرا خرمنی ارزان می باشد و می توان آن را در حجم بالا خریداری نمود. این صمغ در کشور ما به وفور یافت می‌شود. می‌توان از آن در موارد گوناگون و انواع مشاغل و صنایع بهره برد.

همچنین در حالت کلی این نوع کتیرا با ترکیبی از رنگ های ( قهوه ای – زرد – سفید – قرمز ) در بازار عرضه می‌شود که قیمت آن نیز با یکدیگر متفاوت است. این محصول در مدل های مختلف نواری، خرمنی، میخی و غیره خرید و فروش می‌شود.

ما در مجموعه تجاری بازرگانی سان رایز سعی بر آن داریم تا با معرفی و ایجاد فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1402 در بازار تهران و سایر بازارهای داخلی کتیرا و همچنین بازار صادرات کتیرا سهم کوچکی در رونق اقتصادی کتیرا خرمنی اصفهان و کتیرا کرمانشاه داشته و در نهایت در رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان سهیم باشیم .

ایجاد بازار فروش مناسب با ارزش محصول می تواند در بالا بردن ظرفیتهای تولید آن محصول نقش  اساسی ایفا کند .

برای ایجاد بازار یک محصول با معرفی مزایا و کاربردهای آن و خواص آن محصول شروع نموده و در نهایت توجه خریداران و مصرف کنندگان را به اهمیت آن محصول جلب نمائیم بویژه اگر که این محصول از خانواده گیاهان دارویی باشد . بد نیست اندکی در این مقاله با خواص کتیرا آشنا شوید .

خواص و کاربرد کتیرا خرمنی ( کتیرا صنعتی )

کتیرا خرمنی  از آن دسته کتیراهای با کیفیت و در دسته بندی از نوع کتیرا صنعتی قرار می گیرد و بواسطه همین کیفیت و ویژگی خاص ، نسبت به سایر دیگرکتیراها از مرغوبیت و قیمت کمتری برخوردار می باشد.

اخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 در بازار ایران و بازار های بین المللی :

اخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 در بازار ایران به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که توسط بهره بردار و خریدار عمده کتیرا بررسی شده و قیمت گذاری ها انجام می شود.

در متون طب سنتی این گیاهان با نام‌های عربی «محلب العقاب» و «اصابع الغروس» معرفی شده اند. از تعداد زیادی از آنها صمغ کتیرا استخراج می‌شود که از نظر اقتصادی بسیار اهمیت دارند، زیرا کتیرا مورد مصرف دارویی و صنعتی فراوانی دارد. بعضی از این گیاهان به علت جذب ماده سلنیوم از خاک سمی هستند و با پی بردن به وجود سلنیوم در این گیاهان به وجود اورانیوم در محل رویش آنها پی می‌برندولی ت کوههای اذربایجان شرقی هم می‌روید .

اخرین قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402

طبق کارشناسی های بعمل آمده بصورت میدانی به این نتیجه رسیدیم که بطور کلی کتیرا به سه نوع مفتولی و خرمنی و گل زرد تقسیم می‌شود که عمده تولید کتیرای غالب شهرستانها بویژه شهرستان اقلید از نوع خرمنی است ولی به دلیل دشواری کار از تولید این محصول در استان کم شده که با تمهیدات لازم می‌توان میزان تولید را به میزان در خور توجهی افزایش داد. ترکیبات کلی کتیرا به شکل زیر می باشد : ۱۰ تا ۱۵ درصد آب، ۳ تا ۴ درصد مواد معدنی و ۳ درصد نشاسته دارد.

طبق آزمایشات علمی بعمل آمده در کتیرا به طور کلی دو نوع ماده مؤثر وجود دارد، یکی ماده‌ای است محلول در آب به نام تراگاکانتین و دیگری غیرقابل حل در آب که باسورین گفته می‌شود. تراگاکانتین متشکل از اسید گالاکتورونیک است که به قندهای گالاکتوز و کسیلوز متصل است .

خرید عمده انواع صمغ کتیرا خرمنی در سال 1402 :

تاجران ، تولیدکنندگان و داروسازان عزیزجهت خرید عمده انواع صمغ کتیرا خرمنی در سال 1402 می توانند با شماره های درج شده در وب سایت با مشاورین فروش ما در تماس باشند .