قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 :

قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 در شرکت سان رایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش انواع کتیرا سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد .

قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402

دسته بندی انواع کتیرا :

معمولا به دو نوع کتیرا خوراکی و نوع کتیرا خرمنی می باشد .

کتیرا خوراکی :

  • کتیرا پنبه ای ( یا کتیرا سفید )
  • کتیرا مفتولی
  • کتیرا خرمنی شیرین
  • کتیرا سرگل زرد

 کتیرا خرمنی :  

  • کتیرا خرمتی تلخ
  • کتیرا غوره
  • کتیرا گون زرد یا تلخه کتیرا

شما می توانید برای خرید و فروش و اطلاع از قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 با مدیر فروش ما آقای محمد مهدی صدیقی در تماس باشید.

مجموعه شرکت سان رایز دارد سعی دارد با معرفی وکمک به ایجاد بازار و تعیین عالادلانه قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402 سهم کوچکی در رونق و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .

صادرات انواع کتیرا :

کتیرا و انواع آن از جمله کتیرا مفتولی در مراکز تولید کشور ساخته می شود . انواع کتیرا مفتولی منحصر به فرد تولید شده در ایران به کشورهای دیگر صادر می شود .

 

قیمت کتیرا خرمنی در سال 1402

 

فروش کتیرا خرمنی در بازار تهران :

فروش کتیرا صنعتی در بازار تهران و بازارهای مشابه تابع شرایط و ضوابط خاصی است هرچند که فروش کتیرا در بازارهای تهران در سالهای اخیر رونق خاصی را تجربه نکرده است اما می توان با معرفی خواص گیاهان داروئی مختلف و ایجاد بازار مناسب از پتانسیل تولیدات این گیاه در حوزه گیاهان داروئی بیشتر بهره برد  .

به طور کلی صمغ گیاه کتیرا از لحاظ اقتصادی می تواند تولید کنندگان را به سود های بالایی برساند. بسته بندی ویژه  صمغ کتیرا صدفی عرضه ی این محصول را برای مشتریان راحت تر و حفاظت آن از عوامل فاسد کننده را مطمئن تر نموده است.

شما میتوانید برای خرید و فروش عمده کتیرا خرمنی با ما تماس حاصل فرمایید .