قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز :

قیمت خرید و فروش  انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز که بعنوان تامین کننده بزرگ انواع کتیرا صنعتی و سایر نمره بندی های موجود کتیرا در بازار تهران در سال  1402 بستگی به عوامل متفاوتی دارد از جمله منطقه رشد گیاه گون، نوع کتیرا ، نمره بندی و دسته بندی کتیرا ، ویسکوزیته و منطقه و محل برداشت کتیرا و … دارد  .

با ما در این متن همراه باشید تا درباره کتیرا و قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز مطلع شوید.

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

کتیرا چیست ؟

کتیرا صمغی می باشد که از برخی گونه‌ های گیاه گون ترشح شده است. گیاه گون حدود 800 گونه دارد که در نواحی استپ و کوهستانی می‌روید. حدود 200 گونه گون در ایران وجود دارد که در سراسر ایران پراکنده می باشد : از اطراف یزد و کرمان گرفته تا کرج، تهران، کوهپایه های رشته کوههای شرقی و  در غرب در کردستان، کرمانشاه و در جنوب ایران نیز این گیاه یافت می‌شود.

خرید و فروش انواع کتیرا  در سال 1402 در بازرگانی سان رایز به شکل روزانه ودر همه فصول سال بویژه فصل برداشت این محصول انجام می گردد.

برای اطلاع درباره وضعیت صادرات کتیرا به کشور های دیگر و قیمت کتیرا در سال 1402 با مشاورین ما در تماس باشید .

درباره کتیرا و دسته بندی کتیرا و بهترین نوع کتیرا :

چندین نوع  کتیرا به لحاظ کیفی و ظاهری وجود دارد : از بهترین های آن می توان به یک نوع کتیرای زرد  که مانند تارها و یا نوارهای پیچیده و دودی شکل است و دیگر کتیرای سفید می باشد که به شکل پارچه عریضی است با اطراف یا وسط برآمده نام برد   .

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز :

شما میتوانید در سال 1402 نیز همچون سالیان گذشته برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی ، خرمنی وگل زرد و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402  با مشاورین ما به عنوان تامین کننده کتیرا خوارکی و داروئی در تماس باشید .

کتیرا را در اثر تیغ زدن قسمت های ضخیم ساقه و ریشه گونه های کتیرادار گون، به وسیله کاردک های مخصوص بهره برداری کرد. کار تیغ زدن بوته ها در اواخر خرداد ماه هر سال شروع و هر پانزده روز یکبار تکرار خواهد شد . پودر کتیرا به رنگ سفید تا زرد، بدون بو و کمی شیرین می باشد . این صمغ دارای ترکیبات پلی ساکاریدها است، که تنها مقداری از آن ها در آب محلول هستند. کتیرا خشک برای تبدیل شدن به ژل آب را جذب می کند.

شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و اطلاع از کاربرد کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 با فروشندگان حرفه ای ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید .

صمغ کتیرا  بعنوان یک منبع امولسی فایر در صنایع غذایی و داروئی کاربرد موثری دارد این ماده یک عامل سطح فعال می باشد که به عنوان مرز بین دو مایع ناسازگار مانند نفت (روغن) و آب عمل می کند و اجازه می دهد که آنها به امولسیون های پایدار تبدیل شوند.

امولسی فایرها همچنین چسبندگی را کاهش می دهند، کنترل کریستالیزاسیون و جلوگیری از جداسازی از دیگر کارکردهای این مواد می باشد .

موارد منع استفاده کتیرا :

  • اگر کتیرا را به‌شکل خوراکی مصرف می‌کنید، حواستان به مصرف آب کافی هم باید باشد، تا از مشکلاتی مانند چسبندگی صمغ به روده یا خفگی جلوگیری کنید.
  • افراد باردار و شیرده نباید از کتیرا استفاده کنند. در این دوران، مصرف هرگونه دارو یا ماده غذایی باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود .

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز در سال 1402 :

در سال 1402 مجموعه ما بعنوان یکی از بزرگترین فروشنده های کتیرا صادراتی درجه یک می باشد که در تلاش است تا محصولات گیاهی خود را با حفظ کیفیت به قیمت مناسب برای مشتریان حود به سراسر ایران و دیگر کشورها توزیع  کند.

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز :

در صورت نیاز به اطلاع بیشتر درباره دسته بندی کتیرا، انواع کتیرا، خرید و فروش انواع کتیرا، صادرات کتیرا به کشور های دیگر، بهترین نوع کتیرا، کاربرد کتیرا و قیمت روز کتیرا در سال 1402 با مشاورین ما در تماس باشید .

قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

به غیر از مصارف خوراکی ، کتیرا برای مصارف تجاری دیگری همچون صنعت کاغذسازی، مواد آرایشی و بهداشتی و نساجی نیز به کار برده  و مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت بازرگانی تجاری صادراتی سان رایز، از جمله شرکت های بسیار نادر و معتبری است که با تامین عمده، فراهم آوردن انواع کتیرا صادراتی  وقیمت  خرید و فروش انواع کتیرا صادراتی  در استانهای اصفهان ، کردستان ، فارس وکرمانشاه و سایر بازارهای داخلی و خارجی توانسته طی سالیان، با عرضه و صادر نمودن انواع کتیرا صادراتی به دیگر کشورها و همچنین تامین نمودن با کیفیت ترین نمونه های این گیاه در بازار تهران و دیگر استان ها این محصول را به هموطنان عزیزمان و اهالی دیگر کشورها آشنا کند .

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش انواع کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 با ما در تماس باشید .

شماره تماس مشاور شما در بازرگانی سان رایز : 989122548047+ — 989159129155+ — 9139750692+ آقای مهندس صدیقی .