صادرات کتیرا به کشور های دیگر :

برای اطلاع درباره وضعیت صادرات کتیرا به کشور های دیگر و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402 با مشاورین ما در بازرگانی سان رایز در ارتباط باشید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش عمده بهترین نوع کتیرا و همچنین تامین عمده بهترین کتیرا جهت صادرات کتیرا به کشور های دیگر و قیمت کتیرا در سال 1402 در بازرگانی سان رایز پیشنهاد میشود در این مطلب همراه ما باشید .

کتیرا چیست ؟

کتیرا ، یک محصول گیاهی می باشد که کاربرد های گوناگونی دارد و می تواند به شکل های مختلف مصرف شود.

کتیرای گون گیاهان کوچکی ارتفاع یک متر و بومی آسیای صغیر ، ایران، سوریه و یونان می باشند. ایران بزرگترین صادرکننده کتیرا در جهان به شمار می رود و بهترین نوع کتیرا در ایران به فراوانی یافت می شود .

صادرات کتیرا به کشور های دیگر

درباره کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر :

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 و همچنین تامین عمده انواع کتیرا جهت صادرات کتیرا به کشور های دیگر در بازرگانی سان رایز پیشنهاد می شود در این مطلب با ما همراه باشید.شما میتوانید برای صادرات کتیرا به کشور های دیگر با مشاورین ما در بازرگانی سان رایز در ارتباط باشید .

کتیرا را می‌توانید به بسیاری از مواد خوراکی مصرفی در طول روز خود بیفزایید . در بشقاب سبزیجات ، انواع سس‌ها ، مایونز و همچنین دیگر چاشنی‌ها کتیرا قابل استفاده می باشد …

این ماده همچنین در تهیه پودینگ ، بستنی و دیگر غذاهایی که نیاز به غلظت دارند، به عنوان غلیظ کننده به کار برده می‌شود

دو نوع کتیرا در دسترس است : یک نوع کتیرای زرد می باشد که مانند تارها و یا نوارهای پیچیده و دودی شکل است و دیگر کتیرای سفید می باشد که به شکل پارچه عریضی است با اطراف یا وسط برآمده  .

کتیرای صادر شده از بنادر خلیج فارس به نام کتیرای ایرانی مشهور هستند و در نوع خود از بهترین ها است .

قیمت کتیرا در سال 1402 و صادرات کتیرا به کشور های دیگر در سال 1402 :

شما میتوانید در سال 1402 نیز همچون سالیان گذشته برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی ، خرمنی وگل زرد و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402  با مشاورین ما به عنوان تامین کننده کتیرا خوارکی و داروئی در ارتباط باشید .

ما در بازرگانی سان رایز، با تجربه طولانی سال ها است که درزمینه خرید و فروش انواع کتیرا ای به روش آنلاین . اینترنتی فعال می باشیم ، با نمره بندی ، سورت و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور با آخرین قیمت انواع کتیرا بویژه آخرین قیمت کتیرا پنبه ای در بازار به شکل  مطلوب آن و کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران کتیرا و مشتریان قرار می دهیم .برای صادرات کتیرا به کشور های دیگر و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402 با ما در تماس باشید.

صادرات کتیرا به کشور های دیگر بر اساس دسته بندی کتیرا :

دسته بندی کتیرا شامل انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی  26 و 27 و 28 و حتی پائین تر می باشد که در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت مناسب با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود و کاربرد کتیرا نسبت به نوع آن متفاوت می باشد. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 به خرید و به فروش می رسد و با توجه به دسته بندی کتیرا قیمت خرید و فروس انواع کتیرا متغیر می باشد .

با توجه به نوع گون های موجود در مراتع ایران بطور کلی کتیرا ، دارای 3 نوع قهوه ای رنگ ، زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر می باشد .

کاربرد کتیرا برای سلامتی :

کتیرا دارای خواص پاک کننده است و بنابراین در درمان یبوست بسیار مفید است. استفاده منظم از آن به عنوان ملین عمل می کند. همچنین به غلبه بر اسیدیته و سوختگی قلب کمک می کند

کتیرا در داروهایی مثل ژل، شربت، پماد و کرم به عنوان روان کننده و غلیظ کننده استفاده می شود .

برای اطلاع از انواع دسته بندی کتیرا و خرید و فروش انواع کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 با مشاورین بازرگانی سان رایز در تماس باشید .

 

صادرات کتیرا به کشور های دیگر

صادرات کتیرا و رونق کشاورزی :

مجموعه بازرگانی سان رایز سعی دارد با معرفی وکمک به ایجاد بازار و تعیین عادلانه قیمت فروش عمده بهترین نوع کتیرا با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 سهم کوچکی در رونق و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .