صادرات صمغ کتیرا بصورت عمده در سال 1402 :

بازرگانی سان رایز با هدف بر صادرات صمغ کتیرا بصورت عمده در سال 1402 یکی از بزرگترین تامین کنندگان این محصول در ایران و صادرات آن به خارج از کشور می باشد .

تجارت گیاهان داروئی ایران بویژه صادرات صمغ کتیرا بصورت عمده در سال 1402 در بازار جهانی در بستر فضای مجازی نیز از رونق خاصی برخوردا شده است .

کتیرا تحول بزرگی در دنیا و داروهای گیاهی بوجود آورده است این صمغ با خواص داروئی بی نظیری که بعنوان یک امولیسیون کننده دارد تاثیرات فراوانی بر اندام های مختلف بدن دارد و همه می توانند از آن بهره مند شوند.

گونه های مختلف گیاه گون دارای انواع کتیرا از جمله کتیرا خرمنی، کتیرا مفتولی و کتیرا  ورقه ای یا همان کتیرا صدفی می باشد که دارای رنگ های شفاف هستند و از موادی مانند آب و املاح معدنی و نشاسته تشکیل شده اند .

از خواص صمغ کتیرا در نسخه‌های طب سنتی برای درمان لاغری و کمک به افزایش وزن است. چاق شدن سریع در طب سنتی راه‌های فراوانی دارد؛ یکی از بهترین این راه‌ها که عوارض جانبی ندارد و تاثیر بد بر بدن نمی‎گذارد، استفاده از گیاه کتیراست.

ازبهترین حالت دهندها که تقویت کننده گیاهی نیز به حساب می آید ، می توان به ژل کتیرای طبیعی اشاره کرد.

صادرات عمده کتیرا در سال 1402 :

شما میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره صادرات صمغ کتیرا بصورت عمده در سال 1402 با تاجران و عرضه کنندگان کتیرا و گیاهان دارویی در ارتباط باشید .

بازرگانی سان رایز صادرکننده انواع صمغ کتیرا در ایران .

بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال 1402

مجموعه بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا  در سال 1402 و سالهای گذشته می باشد شما میتوانید برای خرید و فروش کتیرا و صادرات عمده انواع کتیرا مفتولی و خرمنی با ما در تماس باشید .