تجارت عمده شیره آنغوزه ( سال 1402 ) :

تجارت عمده شیره آنغوزه ( سال 1402 ) تولید شده در شهرهای اصفهان ، شیراز ، بجنورد و…  از طریق شرکتها و مجموعه های تجاری فعال در حوزه تجارت عمده شیره آنغوزه از جمله بازرگانی سان رایز انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش آنغوزه ،  تجارت عمده شیره آنغوزه و اطلاعات بیشتر با مدیر فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranherbtrading.com  تماس بگیرید .

گیاه شناسی آنغوزه :

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به 2 متر  هم می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد .

بازرگانی سان رایز پیشرو در صادرات صمغ آنغوزه و اعلام قیمت آنغوزه صادراتی در انواع مختلف می باشد .

این برگ‌ها تقسیمات زیادی دارند به طوری که به قطعاتی (لوب دار) دندانه دار تبدیل می‌شوند. گل‌های این گیاه زردرنگ هستند و به صورت گل آذین چتری در انتهای ساقه قرار می‌گیرند. میوه ها دوفندقه ای، بیضی شکل و تقریباً مسطح می‌باشند که روی هر کدام پنج خط وجود دارد و کناره ها بال مانند هستند. رنگ میوه‌ها قهوه ای تیره است. از ریشه یا قاعده ساقه این گیاه بر اثر تیغ زدن ماده ای به نام اولئوگم رزین به دست می‌آید که به آنغوزه مشهور است. آنغوزه ابتدا شیری رنگ است و مزه ای تند و تلخ و نیز بوی بد و متعفنی دارد که تهوع آور است.

تعیین قیمت خرید و فروش آنغوزه در بازار سال 1402 بستگی به میزان  تولید ، برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت در مناطق تولید کننده می باشد . هر چند که عوامل تعیین کننده بسیاری در قیمت آنغوزه در سال 1402 نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی آنغوزه می باشد .

 

ما در شرکت بازرگانی سان رایز خرسندیم همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه پائین ترین قیمت خرید و فروش آنغوزه در بازار سال 1402 در کنار مشتریان خود می باشیم تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه  را فراهم آورد .

برای اطلاع از خرید و فروش آنغوزه ، تجارت عمده شیره آنغوزه ( سال 1402 ) و نحوه خرید و فروش آنغوزه با کیفیت و قیمت روز آنغوزه در بازار ایران و خارج از کشور می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید .